| anonim_4396 a întrebat:

Voi va admirati parintii, v-ati dori sa ajungeti ca ei? Eu nu

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Îi admir, însă nu cred că-mi doresc să fiu asemeni lor.
Baftă!

| DeathIncarnate a răspuns:

Vreau sa fiu ca tata(un curvar milionar)laughing))

| anonim_4396 explică (pentru DeathIncarnate):

Atat de bogat esti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde la fiecare ce parinti a avut. ca mama mea as vrea sa ajung, macar de as avea pe jumatate ca ea devotamentul pentru familie, cat despre "tata". nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le mulţumesc că m-au crescut până acum şi că mi-au dat mici sfaturi când eram mai mică.În rest ce pot să spun... abia aştept să mă mut singură, şi în niciun caz nu îmi doresc să ajung ca ei. Oricum, toată durerea m-a făcut să îmi deschid ochii şi să mă maturizez foarte mult.Cred că ar trebui să le mulţumesc şi pentru asta.Mai multe nu pot să spun. c:

| AndyLavy a răspuns:

NU. nu ii admir, nici nu am de gand sa ajung ca ei. vreau sa ajung mult mai departe.am alte aspiratii.

| DanielVălean a răspuns:

Eu imi admir parintii si imi iubesc parintii pentru ca de mic se straduiau ca eu sa am de toate si chiar asa a fost. Dar nu as dori sa ajung ca ei, am planuri mult mai serioase.

| MissDevilish666 a răspuns:

Nici eu.

| angus35 a răspuns:

Imi respect parintii dar nu as dori sa ajung ca ei. Oricum le multumesc pentru educatia primita si pentru faptul ca au grija de mine.

| Swan39 a răspuns:

Îi respect şi ţin la ei, într-un mod sau altul, dar nu vreau să ajung ca ei, ci ca mine, pe propriul meu drum în viaţă.

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Buna.
De ce nu iti admiri parintii?
Ei trebuie respectati toata viata lor de tine, fiindca te-au crescut si te-au hranit pana ai ajuns mare.
Si da eu imi admir si iubesc parintii deoarece imi ofera ce vreau eu.

| unprietenaproape a răspuns (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Nu vreau sa ajung precum parintii mei. Nu am de ce sa i admir. Ii urasc

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns (pentru unprietenaproape):

Nu spune asta... nu ai cum sa iti urasti parintiii fiindca ei tin la tine si te iubesc.

| AndyLavy a răspuns (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Cred ca nu ar trebuie sa spui asta in necunostinta de cauza. NU toti au norocul de a avea astfel de parintii care sa ii iubeasca sa le fie alaturi si asa mai departe. unii intr-adevar nu merita respectati si cu atat mai putin admirati.

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns (pentru AndyLavy):

Orice fel de probleme ai avea dar nu ai cum sa ii urasti sad.

| vega358 a răspuns:

Eu as vrea. daca sunt buni happy

| Gabriela1313 a răspuns:

Eu imi admir parintii, ii iubesc si ii respect insa nu vreau sa fiu ca ei. Am alte planuri cu viata mea.^.^