| AcoloUndeViselePleaca a întrebat:

Voi va jucati jocuri video cu prietenele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc femei care sunt gameri buni, si tinand cont de faptul ca planeta este populata de mai multe femei, nu este o surpriza. In lumea mea, nu se tine cont de sexul jucatorului, conteaza abilitatile, pasiunea si devotamentul pentru ele. Nu sunt doar o metoda de relaxare, ci un guilty pleasure, o alta dimensiune din care poti invata diverse chestii care nu le gasesti in filme, carti si muzica. Sunt femei care scriu fanfiction, am citit despre Final Fantasy si Mass Effect. Multi baieti nu sunt inferiori femeilor de care am mentionat. Parerea mea e ca un baiat daca vrea sa se joace cu partenera sa, ar fi bine sa-si caute o partenera care are aceleasi interese, sau cel putin sa adore sa experimenteze; altfel va fi dezinteresata, va juca de fatada, nu va fi distractiv si natural deloc. Unii oamenii descopera printr-o singura incercare sau vor juca de dragul partenerilor lor.

16 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

încontinuu...

| MâţulMov a răspuns:

Da.
*poker face*

| Wehrmacht a răspuns:

Oh da...ma joc multe jocuri cu prietenele.
*zgalt, zgalt, zgalt, zgalt*

| Mwha a răspuns:

Ha-ha-ha, NO.

| bloodyhell a răspuns:

Da

| zurick a răspuns:

Nu.Cu ele ies mai mult pe afara decat sa ma joc jocuri video

| Niiiicu a răspuns:

Da

| Xenya a răspuns:

NU

| prizeFTW a răspuns:

Da laughing pe ps4laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AcoloUndeViselePleaca explică:

E foarte misto` ca 2 persoane de sexe opuse sa fie in acelasi timp intr-un joc, comportamente diferite!

| anonimaM a răspuns:

Nu.

| Antoniia a răspuns:

Eu nu! Dar... daca as avea asta la dispozitie, as face-o! big grin

| bughy200x a răspuns:

Da eu cu consola ia cu pul, a

| LoveForCookies a răspuns:

Da,da și da big grin

| Mauriceee a răspuns:

Da, WoW si Metin2 laughing