| Cynthia20 a întrebat:

Voi va recunoasteti greselile sau treceti peste ele ca si cum nu s-a intamplat nimic?

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Invat mereu din greseli. Daca nu invat din greseli, atunci alea nu-s greseli pentru mine.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu înveți din greșeli dacă treci peste ele ca și cum nu s-ar fi culculat., de aia unii repeta la nesfârșit aceleași greșeli.

| CIaudiu a răspuns:

Dap, recunosc.

| SilentRain a răspuns:

Da,nu are sens sa le neg

| Mosotti a răspuns:

Le recunosc si incerc sa invat ca sa nu mai gresesc data viitoare.

| IgnatVictor a răspuns:

Da, îmi recunosc greșelile.
Dar cel mai mult urăsc persoanele care continuă să îmi scoată ochii pentru greșeli minore, pe care oricum le-am recunoscut. Cu ele nu mă înțeleg deloc.

| ShaOfHatred a răspuns:

Le recunosc. Dar să știi c, chiar am greșit, nu că au interpretat alții ce am făcut și au catalogat chestia aia ca "greșeală"