| Mădă0611 a întrebat:

Voi ziceti "la multi ani" cand vedeti notificare pe fb ca e ziua cuiva?
Va suparati daca nu va zice toata lumea?

35 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns (pentru Mădă0611):

Nu am facebook, nu exist sad.

| Mădă0611 explică (pentru UnBroken2016):

Daca ai nu-i obligatoriu sa pui poze cu bunica in sicriu, cu tine pe wc, s.a.m.d. devil

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Mădă0611):

laughing Mda. Cate idioate sunt acum pe internet cu poze facute in baie, cu buze de rata si rahatul in wc. Prostia nu are limite.

| Mădă0611 explică (pentru UnBroken2016):

Http://i.imgur.com/rbKmOJB.png băejneb00n!? :)) Si ca sa nu te agiti, sunt trolli, dar atat de buni ca unii nici nu se prind. Si ce postari mai au. E minunat pe fb, doar ca astia-s in nu stiu ce vacanta. =((

| MistretulPufos a răspuns:

Eu am pus la nimereala