| tipaalexandruu a întrebat:

Voiintratipe TPU pentru a face cat mai multe puncte sau pentru a ajuta pe alti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a ajuta.
Pentru a ma distra.
Pentru ca sunt dependenta.
Pentru ca sa invat ceva din experientza comunitatii.

9 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Pentru a ajuta, pentru a afla si alte pareri, pentru a te informa, asta este scopul principal.Restul e "desertaciune", nu-ti folosesc la nimic punctele.

| cipri08 a răspuns:

Scopul acestui site este de a ajuta. Punctele sunt doar un fel de a stimula utilizatorii. Cred ca stii raspunsul meu...

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Eu mi-am făcut cont doar pentru a îi ajuta pe ceilalţi thinking

| User a răspuns:

Pentru a ajuta.

| Arthur a răspuns:

Unul dintre motive e placerea conversatiei (a dialogului ). Dupa aceea, mai poti afla si unele lucruri pe care nu le stiai. Poti ajuta pe altcineva cu un sfat daca ai trecut si tu prin ce trece el. Iti alungi plictiseala, inveti sa scrii mai repede si mai bine. Iti intaresti punctele de vedere. Iti faci noi prieteni, iti faci noi dusmani, ajungi sa-ti dai seama cat de fraier esti. Daca ai norocul poti sa-ti intregesti vocabularul cu noi injuraturi primite pe privat. Sunt multe avantaje si sa nu uit, pentru ca ar trebui sa fiu ipocrit, te bucuri sa vezi cum acumulezi puncte din ce in ce mai multe, urci in clasament, pana cand buffff! te trezesti suspendat (asta daca nu esti cuminte si le raspunzi corespunzator celor care te ataca ).
E veselie mare pe aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te pot ajuta?

| Andreeagen a răspuns:

Dece intru? Pentruca pe acest site sunt niste oameni inteligenti care stiu sa puna intrebari iar pentru mine intrebarile unora reprezinta o adevarata provocare happy
In cautarea acestor intrebari. dau si peste altele.cu care m-am confruntat si eu... si impartasesc din experienta sau cunostintele mele si altora... fara sa ma gandesc la nimic.nici la puncte nici la a ajuta. pur si simplu."raspund".

Numai bine!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu ma intereseaza punctele ci sa ajut cat mai multi useri.

| Razvan a răspuns:

Si la ce imi trebuie mie punctele?surprise
Primesc cumva o excursie in Jamaica numai dus daca am peste 2. 456. 789 de puncte?
Pentru ca daca da, nu mai dau logoutbig grin