| IoanaIonuca a întrebat:

Vorbesc cu un baiat si il consider superior din toate punctele de vedere, de la fizic pana la gandire, comportament. Oare el de ce vrea sa vorbeasca cu mine? Vorbim de ceva timp.

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

"Gaura e gaură". Tiger Woods

| Florentina9210 a răspuns:

Poate vrea sa aiba o relatie cu tine sau poate vrea doar ''ceva'' de la tine.

| WaterDrop a răspuns:

Poate te place pentru calitatile tale si el nu se considera atat de perfect pe cat il vezi tu. Sau poate doar doreste sa profite de tine.

| Lawliet14 a răspuns:

Poate ca tu-l vezi perfect iar el stie ca nu e. Poate ca tu pentru el esti perfecta si mai buna decat crezi.

| RagnarokR a răspuns:

Fiindca ii place sa fie admirat si sa stie asta

| ksaoswh a răspuns:

Probabil i se pare ca esti de treaba si nu te considera "Inferioara". Cine stie, noi oricum nu il cunoastem pentru ati da un raspuns concret. happy