| anonim_4396 a întrebat:

Voua ce fel de glume va plac mai mult bancurile de pe internet sau "perlele" pe care le zic oamenii (din minte nu de pe internet etc.)?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Mie imi place omul sa fie cat mai original, nu sa copieze de pe net.Asta stiim cu totii sa facem.

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cele spontane, involuntare, sunt delicioase.

| LaYeR a răspuns:

50:50

| Caia a răspuns:

Perlele pe care le zic oameniilaughing
acelea de pe internet sunt vechi si nu prea au haz(parerea mea)
Cele spuse din "greseala" sau scpate intr-o convorbire sunt neprevazute si foarte comice

| JustArmy a răspuns:

Pai prefer ''perlele''. sunt mult mai haioase. si sunt originale. :-)