| Stefan_Marian_1965 a întrebat:

Voua nu vi se pare rau ca s-a terminat vacanta?

11 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Ni se pare bine!

| Stefan_Marian_1965 explică (pentru Esperança):

De ce?

| Esperança a răspuns (pentru Stefan_Marian_1965):

Era o ironie la felul cum te-ai exprimat în întrebare (vi se pare rău)

| zurick a răspuns:

Buna!
Ba da.
Si cel mai rau este ca nici macar o zi din vacanta n-am putut sa ma bucur de zapada. Aaaa si n-am facut nici o tema si acum stau si-mi bat capul ca luni ma si asculta la fizica...
Tie?
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, cred că o să-mi tai venele din cauza asta.

| fadnox a răspuns:

Doar nu puteam sa ma bucur

| Lolit???? a răspuns:

Ba da.

| IonelaaaS a răspuns:

Cum sa ne para bine ca s-a terminat?! sigh Noroc ca mai avem o saptamana la sfarsitul semestrului laughing

| JustHappiness a răspuns:

Bună. Da şi Nu. Uite motivele:

DA: starNu m-am bucurat de zăpadă.
star Am făcut doar jumătate din teme şi încă pierd vremea pe aici.
star Mi-e silă de şcoală.
NU: star Mă revăd cu prietenele.

O zi bună.

| BlackAngel33 a răspuns:

Ni se pare foarte rau laughing

| Voicu_Teodora_1988 a răspuns:

Ce intrebare... Majoritatea oamenilor vor raspunde ca le pare rau ca s-a incheiat vacanta, la fel ca si mie!