| anonim_4396 a întrebat:

Voua va dau parintii lecturi suplimentare pe timpul vacantei? cam ce, si cat?

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Mama îmi spune să citesc ce mi-a dat de la școală, iar eu vreau să citesc ce vreau. Oricum am să le fac pe ambele...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poftiiim?
Eu m-am rugat de mama o gramada sa ma lase sa imi cumpar o carte (m-a lasat dupa ce am spus ca mi-a recomandat-o profu' de istorie, yay) si tipa non stop sa ies afara ca stau cu capu-n carti.
Ce parinti ciudati ai.
Hai sa facem schimb pls.

| Diabolik94 a răspuns:

Nu imi dau dar imi aleg singura.De regula citesc genurile literare care imi fac placere:horror, aventura, carti politiste.