| T0T a întrebat:

Vouă vă plac oamenii în general? Dar cei din anturajul/ din jurul vostru?

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

Intrebare pe gustul meu.

Nu.

Nu ma simt bine in compania oamenilor in general.
Si daca ma simt bine e pentru un timp si dupa devin foarte foarte obosit, nelinistit si trist.Probabil am anxietate sociala.

Radem glumim dar pana la urma tot un depresiv ajung.

Poate ca nu gasesc eu oamenii cu care sa relationez si sunt fortat sa stau cu oameni care ma deranjeaza.

In grupuri e cel mai groaznic.
Imi vine sa ii macelaresc pe toti dintr-un grup.
Nu suport grupurile, bisericutele, sau cum le numiti voi.
Niciodata nu le-am suportat si imi provoaca o mare scarba si repulsie.
Ma indepartez imediat.

Oamenii ma dezgusta in general.
O singura persoana pana acum am cautat-o sa o am in companie.
Singura din viata asta pe care am cautat-o pentru ca imi facea placere sincera prezenta ei.
Din pacate, persoanei respective nu-i facea placere prezenta mea(probabil pentru ca sunt foarte ciudat si nebun in viata reala) si asta mi-a amplificat scarba.

Cei din anturajul meu sunt niste scarbe in mare parte.
Vorbesc cu ei ca nu am incotro in mizeria aia de scoala care se lauda ca instiga la educatie si ca educa oameni.Tot ce face scoala e sa ma enerveze, sa-mi creeze probleme in familie, ma face sa invat porcarii inutile, ma indoctrineaza si ma obliga sa stau cu oamenii care nu-mi plac.Scoala adevarata era in Grecia antica.

Am incercat si crestinism ca sa "iubesc" oamenii, sa nu mai fiu atat de nebun si hateful.
Nu a mers.

Am cativa prieteni, totusi.
Dar si ei ma enerveaza de imi vine sa scap de ei si sa ii ucid.

De cand ma stiu sunt singur.
Si asa ma simt bine.
Oamenii ca mine ma inteleg, ca suntem destui.

Iubesc sa stau singur in weekend in padure si sa fumez.
Asta e definita fericirii pentru mine.

49 răspunsuri:
| August99 a răspuns (pentru T0T):

Sunt detreaba si de incredere dar de una dintre ele mi s-a luat laughing nu stiu de ce doar ma enerveaza gesturile ei

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Uită ce am spus.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Voi diavolii sunteti cei mai de neintelesi fani,, pe cuvantul meu

| T0T explică (pentru mbncf):

Bine o să te uit. Mă întreb cine ești.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T explică (pentru Drimmero):

Mă întreb de ce spui asta xD

| syd a răspuns:

Imi plac toti oamenii. ii ador. imi curge placerea din coltu gurii, sa mor

eu

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Mie imi plac toti oamenii..hahaha laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Asta este gena voastra,, stai sa-i vezi pe tunarii mei care sustin regimul de teroare sub conducerea lui W0nger, de cate ori nu m-am certat cu cei din tabara mea,.

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Da, am sora, are 12 ani, si da, e pe TPU, dar nu intra la fel de des ca mine, mai intra si ea cam o data pe luna, sau mai rar.
Da, imi place asa cum sunt, si nu as schimba nimic la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac oamenii dar din pacate sunt pe cale de disparitie.

| HarleyQuinn a răspuns:

Nu și nu.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Ahh, cât de insensibil poți să fii.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru Deaad):

De acord!(Iubesc sa stau singur in weekend in padure si sa fumez.
Asta e definita fericirii pentru mine).Nu si cu restul.Nu in totalitate!

| syd2 a răspuns:

Ba GreyN frate vezi ca s-a umplut intrebarea de mizantropi.
Sa-ti spun cinstit, oamenii sunt relativi ca si orice, nu exista lucruri concrete.
Insa cand vad atatia complexati atunci hai ca tin cu oamenii, nu cu toti, dar tin.

| LoveSleep a răspuns:

Mă plictisesc oamenii, foarte grav. Cam aproape toți.
Nu suport conceptul de "prieten".
Nu prea am empatie, și orice alt lucru care ajută să menții o relație de prietenie. Nu-mi place să ling oameni în c.r, prefer să ignor subiectul, iar dacă se insistă, să-mi zic părerea. După care toată lumea se oftică laughing
Oricum, nu-mi plac oamenii.
Nu-mi plac lucrurile materiale.
Nu-mi plac animalele.

Nu suport mai nimic ce are o inimă thinking
Și nici orice lucru care poate să mă enerveze. Adică, nu suport nimic laughing

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru T0T):

Mi-am dat seama. happy

| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

Nu prea, de cei ce ma enerveaza, sunt pretentios.

| Daniel_Pătru_1990 a răspuns (pentru Deaad):

Esti o persoana foarte inchisa, bravo!