| dora2 a întrebat:

Voua va place selena sau miley mie selena live canta chiar bine si semanam la voce mai ales la love you like a love song baby

4 răspunsuri:
| MO231 a răspuns:

Si mie imi place selena cum canta.

| AlyGreenEyes a răspuns:

Nu imi place Miley Cyrus, dar recunosc.Ea canta mai bine live decat Selena.
Selena nu are o voce prea puternica si canta live foarte rar.

| ProfulDeLaMate a răspuns:

Dar fara funda fmm!

| d3n1sa_5405 a răspuns:

Mie imi place de maily pentru ca canda super e foarte draguta si in plus ea canta super si live nu ca selena si arata cu mult mai bine ghiar si fara maghiaj