| casy14channel a întrebat:

Voua va place viata voastra, adica v-ati plans vreodata de ceva, cum ar fi prietenii, sau colegii, sau statutul social sau nu stiu, orice, spuneti daca suneti fericiti?! am intrebat asta pentru ca azi asa m-am enervat la scoala si ma simt cam prost! spuneti?!

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Sunt bine, dar se poate mult mai bine!
O casa{sau apartamanetul lu bunica'mea} nu mi'ar strica.Nici cateva milioane in plus pe luna de buzunarwinking
Prieteni...prietenele majoritatea dintre ele sunt terminate ca baterii, dar sunt prietenele mele! Prieteni...cativa sunt cu adevarat prieteni.
Colegii...niste copchilasi fara minte.Baietii.niste labagii. Fetele... unele niste taranci care isi i'a ciorapi rosii la pantof si pantalon negru si celelalte sunt niste disperate.Eu nu fac parte din nici o categorielaughing
Statut social... daca as fi undeva mai sus nu ar stricawinking
Fericirea... uneori face parte din viata mea, alteori nu.Tot ce vreau este s'o fur de unde se afla si s'o tin in buzunar cu mine peste tot.
Un raspuns foarte sincer de altfel.

Bafta.

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mie îmi place viaţa mea, însă normal că am avut momente cand am plans de nervi, când simţeam că am ajuns la capătul puterilor, când credeam că nu mai am prieteni sau alte probleme.
Acum sunt fericită, o duc cât de cât bine, de abia aştept vacanţa de varalove struck.Calmează-te, îmi pare rău că ţi-a mers prost azi, dar mâine va fi mai bine!

| petroindarkness a răspuns:

Drept sa iti spun imi iubesc viata foarte mult.Bineinteles ca am avut momente foarte nasoale, de cele mai multe ori din cauza unor colegi, dar m-am plans la o prietena si mi-a trecut. Mi-am dat seama ca viata e scurta si trebuie sa profiti de ea, dar nu sa iti bati joc de ea! Sper ca te-am ajutatwinking