| tpuareproblemetehnice a întrebat:

Vr si eu status
nu conteza dekre
d dragoste, tristete, happybig grin, prieteniethinking tradareeee:-ss.etc

2 răspunsuri:
| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

Sunt cuminte dar a dracu nu stii ce ma duce capu
Sunt micuta si cuminte si te fac doar din cuvinte
2.Sunt fetita smecherita hai fa pasi si gura mica...big grinbig grinbig grin

3.Cine vrea bate din palme; x Cine nu.pleaca si doarme; x!

4.Cand iubesc cu adevarat pe cineva, imi place sa aud lumea barfindu-l! :-x

5.Zambeste mereu, chiar daca ti'e greu.Chiar daca te doare, zambeste! Fi tare!

6.Nu Ma Crezi In Stare? Nicio Problema, Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu!"

7.Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? Nu Fraiere Nu ma intereseaza. Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA. EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa. Haiii Te Pwpa Amika Ta!

8.Sunt eu mica, da`s a dracu`, nu stii ce ma duce capu!

9.Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa!; x

10.Barfele tale ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

11.TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Si eu! Nu`mi Spune PA... E Replica Mea

12.• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

13.Lumea zice ca sunt fitoasa dar mie putin imi pasa, nu sunt frumusete mare, am un pic din fiecare...

| DaNNN a răspuns:

Intri aici: http://www.statusuri.ro si gasesti cate statusuri doreste inima ta.

Sper ca te-am ajutat.
Funda?!