| Mariya5 a întrebat:

Vrea cineva sa-si faca server privat de metin2, as avea nevoie de un partener si putin ajutor.Ma gasiti la id mariya.4ever.

8 răspunsuri:
| BOGDAN a răspuns:

Sa invechit jocu

| Mariya5 explică:

Pai, normal cati dauwinking

| Mariya5 explică:

Care e id tau catano?

| DavidStelistu a răspuns:

Ce level esti? Eu sunt 30 War Corp

| YoRapBoy a răspuns:

Adica daca te ajuta careva(de ex eu)imi dai si mie GM sau GA?

| catalin206 a răspuns:

Metin2 privat server chiar las vrea dar e in chineza daca vrei metin2 guabina e mai tare si primesti cal militar la lvl 1 si armura plus 9 si par daca il vrei adresa mea de email este cata_dracula_think2009

| catano999 a răspuns:

Te pot ajuta eu m-am documentat foarte mult dar n-am destui rami sa-l fac daca as avea il faceam singur daca cind intru pe sv ma faci SGA te ajut cu placere

| catano999 a răspuns:

Id meu de mess ii andibekham26 mult scces daca e bagama in lista maine sigur o sa fiu on si tiaigasit tipul potrivit ba chiar am facut si un client super tare modificat etc oricum ii tare