| adellina a întrebat:

Vreau ca atunci cand intra cineva pe hi5'u meu sa inceapa sa cante o melodie.Cum fac?straight face

10 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Copiezi codul melodiei si il pui la rubrica about me

| medex3 a răspuns:

Immep...[sper ca am scris bine:-s]

| dorinaugustin a răspuns:

Cauta pe www.mixpod.com, aici ai un player pe care poti pune ce melodii vrei tu, apoi il poti personaliza dupa preferinte; dupa ce ai facut asta poti sa-l setezi la "autoplay". o sa obtii un cod de la ei pe care il pui pe hi5 la rubrica pe care tu o alegi! Simplu, nu? :)

| adellina explică:

Nu intelegi. vreau ca atunci cand intru pe el sa cante muzica straight face

| michaeljacksonismystar a răspuns:

Poti sa faci un slide show cu tine si sa pui in acel slide show o melodie de fundal.Nici eu nu puteam sa pun melodie dupa ce a aparut hi5- ul nou dar asa cu slide show merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar na-m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie un cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube-video-codes.com/search.php uite aici copiezi codu de acolo si il bagi in sectiunea despre mine si o sa vezi cand ati intra cineva in pagine de hi5 incepe sa cante dai sus la sus la search for videos si scrii acolo orice vedeta din muzica vrei si o sa ati apara acolo toate clipurile si dup dai click pe cel care vrei si acolo ai un cod iei codu si il bagi la despre mine sper ca va ieste de folos;)

| Cristina788 a răspuns:

Intra pe www.imeem.com si iti alegi de acolo o melodie si copiezi codul (ca il ai scris acolo jos sub melodie)