| Maryyuss a întrebat:

Vreau ceva care sa imi taie pofta de mancare, nu conteaza ce doar spuneti-mi...

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bea apă! Jumate de litru, un litru, cât poți.
Îți scade pofta de mâncare și în caz dacă bei cafea...

| negru30 a răspuns:

Salata de varza dulce ( verde si rosie - sa fie placuta cand te uiti la ea )- iti taie pofta de mancare - poti sa mananci cata vrei - nu ingrasa

| Anca95 a răspuns:

Mie ceaiul verde(plante, nu pliculete)imi taie pofta de mancare.

| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey.Uita-te si asculta cu atentie asta.:))
http://www.youtube.com/watch?v=_WrmKHJYj-k&feature=related.

| eumisha28 a răspuns:

De obicei cafeaua si tigarea taie enorm pofta de mancare insa recomand doar cafeaua.e si sanatoasa insa ai grija sa nu depasesti maxim 2 cafele la zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 pahar cu apa calduta dimineata si seara, consumat cu jumatate de ora inainte de masa, in care adaugati cateva picaturi de lamaie sau grapefruit cu 1 lingurita (sau 1/2 lingurita in cazul persoanelor cu afectiuni ale glandei tiroide) de alge marine Laminaria Angustata LAMIFAREN.

Aceasta licoare nu numai ca va taia pofta de mancare, dar va aduce organismului un aport de micro si macro elemente care vor creste imunitatea, vor duce la scaderea glicemiei si a colesterolului … si lista beneficiilor poate continua!

Navigati acum pe lamifaren.quantshop.ro veti afla mult mai multe detalii.

Răspuns utilizator avertizat
| budy55 a răspuns:

Asta chiar taie pofta de manare si de tot :)) http://www.ziaremondene.ro/files/photos/big/56/39156/Andreea_Tonciu.jpg