| bleakk a întrebat:

Vreau dezbateri si discutii pe urmatoarea tema.Cum este mai bine:sa termini o facultate sa ai un job bine platit si doar atat sau din dorinta de a avea mai mult sa incerci sa iti deschizi o afacere?

2 răspunsuri:
| anamary a răspuns:

Uite care este parerea mea:
Faci facultate si te angajezi la un job bine platit.Asta e esential pentru ati putea plati facturile, mancarea, etc.
Si dupa ce ai o oarecare stabilitate financiara poti pune azele propriei tale firme.Dar ar fi de preferat sa ai ceva bani pentru a o promova la inceput. FUNDA?

| andreyutzzu3 a răspuns:

De acord cu anamary. Venisem aici sa dau raspunsul care l-a dat ea, si vad ca gandeste la fel ca mine big grin