| ~AleXa~ a întrebat:

Vreau niste descrieri la pozele mele de pe hi5 http://alexia79.hi5.com Astept raspunsuri... Dau fundita! :D

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija, sa nu ajungi vedeta pe pitzi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poze faine, dar las-o mai usor cu indragosteala de la virsta asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bilutza-roz.hi5.com aici eu am la toate posele descrieri si cu prieteni si triste si fericite;) incearca:* sper sa te ajute;)si daca tot te uiti lasa si un comm daca vr:*:x;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bilutza-roz.hi5.com aici eu am la toate posele descrieri si cu prieteni si triste si fericite;) incearca:* sper sa te ajute;)si daca tot te uitzi lasa si un comm daca vr:*:x;)

| Mirii (:. a răspuns:

Esti din 97?laughing. si 25 august :O. Si eu 25. 08. 1997happy.

| diu a răspuns:

U nu prea arati d 14 ani...adica uitate p hi5u meu si fa comparatia.tongue

d poze ce sa zic.
fainutze