| eubha a întrebat:

Vreau niste intrebari sau subiecte de vb cu uby meu.nu sa imi spuneti ca totul vine de la sine, ca nu e asa.am vb despre aproape tot,, dau funda celui mai bun raspuns:X multumesc mult a da eu am 14 si el 16

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Muzica preferată, cartea preferată, prieteni, școală etc.

Baftă

| elasexygagica a răspuns:

Vorbiti despre sex, reproducerea animalelor, kamasutra, garantez ca no sa va plicti love struck

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Poi noi.stam numai imbratisati,ne sarutam, nu prea vbtongue
Mai ales ca el imi spune prima data cand ma vede si ma strange in barte ca i'a fost dor de mine, si am saruta imediat.este asa de romantic love struck

| BomBonika_9617 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie sad numai ca el are 18 si eu apr 16... crying uneori ne si plictisim singuri asa ca mai chemam ceva prietenitongue

| eubha explică:

Da dar el nu e de aici de unde sunt eucrying ma ref ce sa mai vb cu el la tell pe mess.