| eubha a întrebat:

Vreau niste intrebari sau subiecte de vb cu uby meu pe mess, la tell, prin msj.nu sa imi spuneti ca totul vine de la sine, ca nu e asa.am vb despre aproape tot,, dau funda celui mai bun raspuns:X multumesc mult a da eu am 14 si el 16

1 răspuns:
| cooldenisua19 a răspuns:

Asculta ce il intereseaza de exemplu pe iubituui meu ii plac calculatoarele si nu prea stiam multe despre ele dar m-am interesat si am inceput sa discut despre ele si a ramas surprins...si mi-a multumit ca am incercat asta sper ca ti-am fost de ajutor!