| madu02klass a întrebat:

Vreau niste statusuri care sa se refere la cei care ma imita si nu vor fi niciodara ca mine... fundalove struck!

Răspuns Câştigător
| KissSummer a răspuns:

Zambetul e accesoriul meu preferatlove struck

`Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de`o clipalove struck

|Poza eiii.|Numai ea e fetiţa ce tăcea,astăzi îţi spune pa, ieri poate-i păsa :]

e comporta natural sh copilareste! De asta lumea o iubesteebatting eyelashes love struck

Fii eleganta, Nu te vinde pe nimic, Sofisticarea. Este cea mai agresiva forma de feminitate.winking

๖ۣۜ `Nu ma crezi in stare?raised eyebrows•. bine ca nici eu nu ma cred blushing•.dar fereste`te de ziua in care am sa prind tupeu.•...kisswinking

Iubirea nu e roz... e ce culoare vrei tu :X

Am fost ce nu voi mai fii niciodata! Acum sunt asa cum nimeni nu se asteapta!

Stiu nu sunt perfecta! Am o gramada de defecte. Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte.

n-o ai ''tu'' n-o au nici ''alti''.[] e genu de fata care nu se baga in relati[:X]!

E genu' de fată care ştie ce vrea dar nu o să ştii niciodata ce e în inima sa

Stai Cuminte.Tzine minte Ca te Fac doar din Cuvinte! N`am Rabdare Gura Moale.Nu ma Pune La`Incercare.

Dau Rime corecte` Te ard l sentimente`Ti se pare un miraj -eu iti spun ca n-ai curaj, intra`n anturaj, dar oricum` fac ce fac si te scot din peisaj.

Esti raspunzator pentru cum se-mbraca, motivul pentru care ar iesii noaptea pe strada, tu influentezi felul in care se poarta, ca tot ce face e pentru ca tie sa-ti placa.

.Ai vrea s-o ai mereu cu tine, Stii bine ca prea mult nu tine, E pustoaica rau, e greu. Vrei s-o faci de casa, ai tupeu!

TotsSi baietii dp` tine zbiaraa Ca ai cu cee esti criminalaaa

.Nu Sunt Pe Bucati`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fixx In Cot De Tine.

Le pun conditii` la toti care` ma vor. Uita`te da` nu atinge si uite-asa eu ii omor

•Si as avea multe sa-ti spun.dar ti-as acorda prea multa importanta!•

Uite! Citeste, retine, baga bine in cap.Si nu uita nici intr-un veac:Ea este fetita ce ti-a pus capac:X

Are o aura ce te atrage.Stie ca o placi, de`aia nu te lasa`n pace.E atat de tacuta. Misterul ei iti provoaca o privire pierduta

Parca e ea.Cea care spune mereu "te iubesc" in loc de "multumesc":X

Ea e diferita de Celelalte. ~E ca si cum n`ar interesa`o de cum Arata~ Ea nu face Eforturi sa fie placuta De cineva.Si de`aia Pare asa Naturala.[[; X]]

Hey tu! Nu e perfecta,nu e trista, nu e cea mai vesela.e doar pur si simplu EA

Model de femeie care cauta scanteie • Il parasesti pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •

Sa fiu perfecta? E ultimul lucru care mi l'as doriiMandra? Nu pentru ca nu imi place

Ia`ti, ma liber de la stress.Si atata interes.Chiar nu vezi ca totul.E din ce in ce mai pervers?

Nu stiu ce respecti tuh dar eu nu respect persoanele care atunci cand ai mai mare envoie de ele isi dau refresh la caracter

Acuma zi, ce faci? vii mai aproape sau te retragi?

fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Zi-le ca data viitoare imitarea propriei tale persoane trebuie sa fie contracostlaughing