| Tricksi a întrebat:

Vreau niste statusuri de ura, nepasare... Cele mai frumoase, bune si multe, dau funda!

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

M-am saturat sa am inima franta ...de azi inainte, voi face lucrurile cum le fac baietii. amagesc si parasesc... [winking]

Dragule Ai Vrajeala Proasta Si e Pacat. Fiindca Nu Sar In Bratzele Oricarui Baiat. Nu Sunt O Sfanta Da` Nici O Vagaboanta. Imi Plac
Baietii Care Se Poarta Bine Cu o Fata!"

Spun ca nu te mai iubesc, mint! Inca esti in sufletul meu, simt!

Poate nu sunt la fel de frumoasa ca ea. poate nu stiu sa fac ce face ea... dar ce fac EU stii doar tu...ce face EA stie tot cartieru`

Prefer sa ma descurc cu ce am…prefer sa nu tac..prefer sa nu las..prefer sa sper in continuare..prefer sa cred ca dupa nori mereu urmeaza soare...[:-J]"

Adolescenta, visare..Euforie, nepasare..Perioada asta e plina de culoare! Orgoliu, esec, dezamagire!

Adolescenta, visare..Euforie, nepasare..Perioada asta e plina de culoare! Orgoliu, esec, dezamagire! Lacrimi, ultima iubire..Si`n acelasi timp clipe de fericire!

Vreau sa stii ca de azi..Devin indiferenta..Devin mult mai rea..Devin fata perfecta...

Ocaziile nu sunt niciodata pierdute! Altcineva le va lua pe cele pe care tu le-ai ratat!

Este o prostie sa renunti la visele tale, doar pentru ca unul nu s-a implinit...
Funda?

2 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Georgiana234 a răspuns:

Defectele mele sunt calitatile tale.
Dar asta mica promite ca va fi cea mai buna smug
Marile incendi se nasc din scantei mici happy
Speranta de a zambi day dreaming Nu zambeste :]
Fundita :*