| HelpBoy a întrebat:

Vreau niste statuturi de dragoste funda.

Răspuns Câştigător
| Roxss a răspuns:

Http://www.statusuri-noi.com/statusuri-de-dragoste-5/statusuri/16/
Si toate celelalte care apar la search pe google daca scrii "statusuri de dragoste".
A da si ai putea incerca si versuri de dragoste. Le pui la status!:)

2 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Mai cauta si tu pe net, poate dai de un blog cu sfaturi in dragoste.Noroc si succes in love!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea e ca un fulg de nea...coboara usor si te face sa tremuri de placere iar apoi se pierde si se topeste...(rioana)