| JustNow a întrebat:

Vreau o parere sincera. Va plac aceste bloguri?
http://arta-si-design.blogspot.ro/
http://blog-simplu-blog.blogspot.ro/
Ce ar trebui sa mai adaug pentru a atrage mai mult atentia si cum imi pot face publicitate?

Multumesc anticipat :)

Răspuns Câştigător
| FeraruAndreea a răspuns:

Pai sunt frumusele dar la primul nu prea merge pentru ca doar ai pus pozele si doua cuvinte la fiecare imagine poti incerca daca ai talent sa faci videouri cu anumite lucruri :
-cum se fac unele tablouri
-anumite tehnici
-fa lucru manual(poti incerca bratari din hartie genti suporturi origami etc.)
iar la publicitate schimbai numele sa fie ceva care il cauti mai tot timpul ca asa o sa apara la lista de rezultate vezi tu ce gasesti

iar celalalt iti zic sa te lasi de el ca este totusi prea... simplu ar trebui sa adaugi culoare imagini lucruri interesante mai umplute de viata pentru a atrage lumea si sa ai tot timpul pagina de pornire incredibila cu noutati interesante si din astea ca sa ilklciteasca oamenii.

te pup si mult succes :*winking

2 răspunsuri:
| Methaallaid a răspuns:

Primul îmi place mult. Al doilea mi se pare cam ciudat ( mai ales întrebarea de dumnezeu, poate nu trebuie să publici dinăstea ) Păi blogurile nu prea au parte de publicitate mare, doar dacă plătești ceva Blogspot-ului.