| XtaZy a întrebat:

Vreau raspuns rapid. Ce jocuri o sa mearga pe http://www.altshop.ro/......630--36688 Funda cine raspunde primul si sa aiba un raspuns cat mai clar.

Răspuns Câştigător
| BuburuzaAnca a răspuns:

Mai calculatorul e unul destun de bun. La placa video pe care o are merge cam orice joc nou. Doar ca pretul pararea mea cam ustura

1 răspuns:
| XtaZy explică:

LOL? Pai unde gasesti tu Intel pentium dual core 2.7, GeForce GT520 de 1gb dedicata si etc la 13 milioane?
PS: Acu depinde de venitul fiecaruia, nu toti au posibilitatea de a lua asa ceva (zic eu)
Oricum funda!winking