| a13x a întrebat:

Vreau s fac o farsa unui prieten de ziua lui... vreau sa il rapesc si nu prea stiu cum sa fac

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu unul as reactiona urat da urat de tot la o astfel de farsa. Daca esti sigur ca prietenul tau nu face naibii un infarct sau anevrism, si ca il poti rapi intr-un mod in care sa nu pateasca cele zise mai sus... atunci ce stiu eu, rapeste-l. Dar tare mi-e ca iese urat.

| a13x explică (pentru AlexanderAdrian):

Deci nu este o idee prea buna... Eu ma gandeam cu niste tovarasi sa il bagam intr-o masina si sa il ducem undeva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseşte exemplul fetei ăsteia de se tot vorbeşte în presă de ea.

| a13x explică (pentru anonim_4396):

Da,dar noi nu il tinem maxim o ora poate nici atat si pe urma ii cantam la multi de 20 de ani laughing))

| 1cu2idei a răspuns:

Lasa-te de farse din astea ca se poate lasa cu bulau.a fost un caz in US cu niste adolescenti care i-au inscenat unei prietene o rapire si o tentativa de omor si au facut parnaie.