| ღmarynaღ a întrebat:

Vreau sa aflu cum ati reusit sa scapati de kg in plus!winking

3 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Pune furculiţa jos!

| st3fDub a răspuns:

Buna...sa lasi furculita jos nu e o solutie.Mananci ca si inainte,da' incerci treptat sa scoti din alimentatia de zi cu zi gustarile dulci gen ciocolata,prajiturele.Le inlocuiesti cu iaurturi sau fructe. Fara grasimi,in special seara,iar dupa masa in niciun caz nu te tolanesti in pat, incerci sa fai cat de cat putina miscare, ca atunci se depune.Cam asta ar fi legat de alimentatie si foarte important sa iei cina mai devreme,sa fie cateva ore diferenta intre cina si ora de culcare.Sport cat cuprinde. Daca nu poti sa dai pe la sala, poti sa te uiti pe net la exercitii simple de fitness. Poate ti se par inutile, dar o sa vezi rezultatele in timp.Multa baftawinking

| Valeria_Micleuşanu_1993 a răspuns:

Nu minca mai tirziu de 18, manincamaimulte mere si morcovi. inainte de somn fa o primblare de jumate de ora. Succes!;)
http://valeriamicleusanu.blogspot.com/p/poezii.html