| yonutz63991 a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe altex.ro si ma gandeam daca o sa mai adauge cost de transport fata de pretul obiecteleor(65 lei)

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Transportul se plateste daca stai in afara orasului

| andreyuu a răspuns:

Costul transportului e in jur de 10 lei. Acum 3-4 zile am fost la ei la magazin si mi-am comandat un cooler pentru laptop.
Am platit coolerul care a fost 70 lei + 10 lei transportul. Mi l-au comandat ei de pe site si a venit la magazin, eu doar am fost sa il ridic, asa ca probleme cu garantia nu o sa am.

| StJimmy a răspuns:

Nu. La altex e transport gratiut la orice. Se face prin urgent curier

| MihaiDxx a răspuns:

Salut! Sa stii ca se adauga transportul in jur de 15 lei, depinde unde stai:daca stai in Bucuresti mi se pare ca nu mai platesti dar oricum mai adauga la pretul obiectelor si 15 lei. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| StJimmy a răspuns (pentru MihaiDxx):

Eu mi-am luat niste casti la 25 lei si nu am platit nimic la transport laughing

| MihaiDxx a răspuns (pentru StJimmy):

Eu stiu ca am comandat un volan si am platit transportul in jur de 15 lei si nu stau in Bucuresti sau in oras stau in afara orasului