| mvmvm a întrebat:

Vreau sa cumpar Nokia 5228 stare impecabila cu 250-200Lei.Va rog sa imi raspundeti.Stiti ceva?

2 răspunsuri:
| a22team a răspuns:

Parerea mea ca se merita, dar acum depinde si de cum arata... eu zic cel mai bine sa insisti la pretul de 200lei findca 250 mi se pare ( putin ) c-am mult. Daca arata 10/10 si iti place tie foarte mult... se merita sa dai si 250lei. Bafta

| e2mle a răspuns:

Am de vanzare acest telefon in banii care ti-i doresti.ma poti contacta pa 0763779239.Stima!