| StylerGTX a întrebat:

Vreau sa cumpar un catelus golden retrevier mascul..cu pedegree fara asta nu conteaza.Sa aiba carnet de sanatate,microcip,deparazitat, vaccinat..stie cineva de unde.a si am uitat pana in 300 euro.Sper sa primesc mesaje. Puteti lasa numere de telefon,adrese, emailuri.

1 răspuns:
| Mikky767 a răspuns:

Bună.
Sper să-ți găsești un prieten fără grai. Ai grijă de unde cumperi, am înțeles că pe la pet-shop-uri sunt bolnăviori și au „garanție", ceea ce nu-mi place. Pe tocmai sau olx poți încerca. Sau aici: http://www.hobby-zoo.ro/.
Poți să adopți un căleluș care nu e de rasă, așa îi faci și lui un bine imens plus că cei mai mulți sunt deparazitați, au carnet.
Pa!