| Popescu_Doiniţa_1981 a întrebat:

Vreau să cunosc un băiat drăguţ şi sincer

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Pe net n-o sa prea gasesti.
1. daca apare cineva si incepi sa vorbesti cu el pe net, o sa il creezi cum vrei, dar cand o sa va intalniti, sunt mari sanse sa fii dezamagita
2. ca sa eviti situatia de mai sus, ar trebui sa te intalnesti din prima zi cu el. Hm, periculos.
Viata-i grea, dar trece happy

| Popescu_Doiniţa_1981 explică (pentru Mădă0611):

Nu ştiu dacă mai sunt băieţi serioşi, mai mult aventurieri

| anonim_4396 a răspuns (pentru Popescu_Doiniţa_1981):

Eu sunt dragut, serios si sincer... si aventurier plin de aventuri, dar nu mai sunt baiat demult... Bine, daca esti nascuta in '81, te rezolv, no problem!
Acum, ca m-ai cunoscut, ce facem?

11 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Sti cum e, toate la timpu lor! Incearca totusi sa nu generalizezi si sa-i bagi pe toti baieti in aceiasi oala, poate asta ne intrebam si noi legat de voi! Daca vrei sa primesti sinceritate ofera sinceritate. Daca sti sa vezi dincolo de aparente si ai "talentul" de a citi un baiat, il vei gasi pe cel potrivit.Sau cine stie,te va gasi el pe tine! Faza cu netu sta in felu urmator, persoanele care le poti cunoaste intr-un club, parc etc, le poti cunoaste si pe net, nu prea are dreptate Mădă0611!

| Vans a răspuns:

Și cine te oprește?

| buttercoree a răspuns (pentru Vans):

Ce dura esti,
Mariahee hee

| Vans a răspuns (pentru buttercoree):

De unde știi cum mă cheamă?

| buttercoree a răspuns (pentru Vans):

Eu stiu tot laughing, Mada imi pare binebatting eyelashes

| Vans a răspuns (pentru buttercoree):

Cred că te-ai uitat printre răspunsurile mele, altfel nu-mi imaginezlaughing

| buttercoree a răspuns (pentru Vans):

laughing

| razvanneacsu1985 a răspuns:

Dragut nu ma consider dar in schimb sunt foarte sincer.probabil ca din cauza asta sunt si eu in cautarea sufletului pereche.

| Nicusor_Scurtu_1987 a răspuns:

Buna doinita... poate vom avea ocazia sa ne cunoastem ..mm ce zici esti de acord? laughing