| ClaraLove a întrebat:

Vreau sa devin admin la o pagina iar azi sunt in proba.Cu ce as putea sa-i impresionez adica ce as putea pune pe pagina, ceva special in afara de ghiceste vedeta sau de elimina.

Răspuns Câştigător
| silvia3333 a răspuns:

Trebuie sa stai cat mai mult pe pagina pentru a arata ca si pe viitor esti activ/a. Apoi sa pui poze cu staturi (de preferat compuse de tine, deoarece au mai mult succes), sa pui jocuri, printre care: elimina, rima (tu spui un cuvant, urmatorii cuvantul care rimeaza), vs (pui doua poze si ei aleg una), faci tinuta zilei, albume cu diferite vedete, sa faci o poveste inventata de tine si pui inceputul si la cateva like-uri continuarea etc. Sper ca te-am ajutat, bafta la pagina de facebook. happy

1 răspuns:
| Skm a răspuns:

De exemplu, poţi propune un concurs, gen: Primăvară 2012, Miss&Mister primăvară, Cu ochelarii de soare etc.
Există o groază de alte jocuri: spânzurătoatea(arăţi doar prima şi ultima literă şi dai câteva detalii despre cuvânt), fazan, mica povestioară (tu începi o aşa-zisă poveste şi fiecare user trebuie să copieze ce ai scris tu, PLUS o propoziţie nouă). happy