| blondasexy21 a întrebat:

Vreau sa devin expert TPU astazi seara! Cum pot deveni?

Răspuns Câştigător
| Crazyeo a răspuns:

Da clic pe numele meu si dupa dai pe intrebari si e una cu expert TPU citeste acolo. FUNDA? te rog vreau sa fiu expert crying

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Procedura de numire a experților nu se face în fiecare seară, ci o dată la câteva luni.
Ca să devii expert trebuie să dai răspunsuri coerente, clare, corecte d.p.d.v. gramatical, raportul dintre răspunsuri date și răspunsuri câștigătoare să fie de 10% ( de exemplu: 100 de răspunsuri și 10 răspunsuri câștigătoare sau fundițe), să eviți conflictele cu ceilalți utilizatori, etc.
Baftă!

| a1doru a răspuns:

Incearca sa dai spaga la adminii TPU rolling on the floor

| anonima20 a răspuns (pentru a1doru):

Bun raspunsulrolling on the floor))

| anonima20 a răspuns:

Oricum mai ai de mancat.trebuie sa ai vreo 500 funde, 2 luni de cand ai contul,.cv de genul, nu stiu prea bine. oricum nu cont daca esti expert sau nuoh go on.nu te ajuta cu nimicwinking