| vladcostin97 a întrebat:

Vreau sa fac un blog si nu stiu ce nume sa-i pun, ajutati-ma va rog dau funda! (scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Depinde despre ce va fi...sentimente,poezii, chestii personale, anuturi, vanzari etc big grin ar fi trebuit sa specifici

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Îmi şi imaginez cât de interesant va fi blogul tău, dacă te-ai blocat la nume.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Păi îi pui numele în funcţie de conţinut, doar nu o să-i pui numele "Poezii Personale" dacă e despre muzică, şi cum nu ai specificat asta e inutil să ne întrebi pe noi.

| adriang95 a răspuns:

Despre ce va fi blogul?