| Floreenofficial a întrebat:

Vreau sa fac un colaj de melodii ca un mix.Deci am nevoie de 2 programe. Unul care sa taie parti din melodii sau chiar videoclipuri...de la 0:30 la 1:00 de exemplu, iar altul care sa puna cap la cap aceste parti. Iar apoi cred ca imi trebuie un al 3-lea program ca sa pun poze pentru melodii ca as vrea sa postez pe youtube videourile.Stiu ca cer cam mult! sad

Răspuns Câştigător
| allleeeee a răspuns:

Pt. taiat poti folosi Mp3 Direct Cut.
Download:
http://www.softpedia.com/progDownload/mp3DirectCut-Download-4880.html
Pt. pus imagini si sa le pui impreuna in acelasi timp este Windows Movie Maker ce il ai direct in calculator... Dai un search;).

1 răspuns:
| break a răspuns:

Are dreptate tipa de mai sus