| SweetPrinces a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o crema de corp de care ma sftuiti sa imi cumpar? voi fetelor ce crema de corp folositi? happy

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Bune cele nominate mai sus... dar, ar mai fi si Elmiplant sau Garnier.

7 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

O crema de corp este cea de la Dove sau de la Nivea, sunt foarte bune si hidratante, iti face pielea matasoasabig grinBafta!

| Rukhsandra a răspuns:

Eu folosesc ceva de la avon :p

| alonet a răspuns:

Desi nu sunt fata, it recomand produsele de la locitane. Au preturi mari dar sunt extraordinare, eu unu folosesc "ULEI DE DUS" si nu mai e nevoie de crema de corp si nici de gel de dus... pentru ca e 2 in unu

| Pupily92 a răspuns:

Http://www.yopi.de/image/prod_pics/23/e/23552.jpg

asta il folosesc eu. ii foarte bun;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc crema de corp de la Avon cu miros de capsune sau daca nu gasesc, cu miros de cirese amare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca lotiunea de corp dove(nu am folosit inca, dar imi doresc sa o incerc).

| bubu_2214 a răspuns:

Gama Skin So Soft de la Avon este f buna.crema de corp hidrateaza pielea si o catifeleaza, cu un parfum placut. e si ieftina.pana in 15 lei. tongue