| Giulia911 a întrebat:

Vreau sa imi deschid un brand de dulciuri care sa sa găsească în toate magazinele cunoscute. Help!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mergi pe tradiție,dulciuri de casa dar totul sa fie bio că ne artificial ne am saturat, îmi amintesc de marmelada, halvaua, ciocolata din copilărie, de nucile cu zahar și încă cate, numai copiați ce e străin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bafta.

| Giulia911 explică (pentru suntserios):

Mulțumesc happy

| RAY a răspuns (pentru Giulia911):

Te pot ajuta cu promovarea

| MistarGoGu a răspuns:

1. Home made sau produse de cineva * ( fabrica )?
2. Te-ai gândit la un nume? Marca? Pregătește bani pentru OSIM *( înregistrarea mărcii poate dura pana la 2 ani )! www.osim.ro vezi acolo proceduri și taxe!
3. Marketing! Ai în vedere o persoana cunoscuta *( influencer ) care sa promoveze marca? Sau alta strategie de marketing?
Firma! Dacă ai sau trebuie sa îți faci!

| 1onur a răspuns:

Mâncați sănătos nu PROSTIMEA scrie pe ambalaj.

| Torrpi a răspuns:

Pai iti faci firma, te faci cunoscuta si apoi faci contract de livrare cu toate magazinele cunoscute daca si ei vor asta.