| īƶƶū a întrebat:

Vreau sa imi fac o pagina pe facebook si nu am idee despre ce. Ma puteti ajuta? Cel mai bun raspuns primeste funda. P.S nu de amuzament.

1 răspuns:
| Otylayall a răspuns:

Nu stiu mai exact ce fel de pag vrei sa faci dar uite niste idei: poate sa fie depre viata adolescentilor, despre moda, machiaj, unghii, despre o vedeta, un film, o emisiune, sau despre ceva psihologic, despre fotografii.Sunt o multime de idei dar nu stiu exact ce te pasioneaza pe tine. Sper ca te-am ajutat :*