| Alex_9605 a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog.Cateva sfaturi, idei, tutoriale aveti?

5 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Mai Alex si pe blog tot avatarul asta il pui? Ce dracu din cate avatare posibile sunt ai ales cel mai de... Putin respect se poate? Toti avem dar nu toti aratam si cine arata nu are mai mult decat cel ce nu arata. Te roaga nenea, schimba poza ca sa fii binevenit aici!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Alex eu mai batran fiind am reusit sa vad sticlele de bere doar dupa ce mi-ai sugerat. Cred ca esti de acord cu mine ca la prima vedere arata a fi altceva...Schimbi imaginea doar daca vrei. Multumesc ca ai luat in seama rugamintea mea.

| videoblog a răspuns:

Te sfatuiesc sa alegi hosturile gratuite romanesti. detalii - http://www.bagatare.ro/2009/09/17/unde-pot-sa-imi-fac-un-blog/

| Nic a răspuns:

Pai ai putea sa ai o sectiune, o categorie numai cu articole funny.Stiu ca prind foarte bine la public happy

| Alex_9605 explică:

Hei poza aia nu exprima un limbaj vulgar asa cum crezi tu uita-te mai atent putin si observa ca sunt 3 sticle de bere intoarse cu dopul in jos. Dar daca totusi zici ca da urat la privire hai ca o schimb.