| deeaandreea_5063 a întrebat:

Vreau sa imi iau multi mess si mi-e frica daca are virusi cine stie un site foarte bun si care nu are virusi ca sa imi instalez si eu multi mess cat mai repede si cat mai multe raspunsuri pls pls pls fundita!kiss

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu trebuie neparat sa-l iei de pe net, il poti face si din registri! Start run"windows xp"/search "windows vista sau 7" tastezi regedit/dai pe plusul de la key current user/software/yahoo/pager/test si acum dai clik dreapta si new dword value si scrii plural dupa care clik dreapta modify si si la value data pui 1-100 cat vreiwinking