| AvalohAlyn a întrebat:

Vreau sa îmi îmbunătățesc creierul și funcționalitatea lui.Sa devin un neurohacker sau biohacker așa se numesc mai nou cei ce vor să își îmbunătățească creierul sau sa ii ofere "un boost"
Voi ați încercat așa ceva? Prin cărți prin pastile etc sa va îmbunătățiți creierul și performanță mentala?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Lasa filmele, pune mina pe o carte, citeste orice, cititu, o sa iti faca ce spui tu, insa nu ce vezi in filme, doar acolo 0, stiu si eu dupa cate 0 si ceva 1 laughing
Cei care vor sa isi imbunatateasca ce spui, is de aia dusi de acasa laughing sanatosi sigur nu-s.

| AvalohAlyn explică (pentru relian):

Tocmai că există o carte, chiar mai multe despre asta, scrisa de celebrul in domeniu Dave Asprey(SUA) și le-am cumpărat și mă apuc sa le citesc.
Cărțile lui sunt la editura Act și Politon daca te interesează
Vezi că nu știai?laughing

| AvalohAlyn explică (pentru AvalohAlyn):

Și cărțile lui apropo sunt best-seller.