| Furnicuta000 a întrebat:

Vreau sa incep prin a spune ca nu ma pricep la fotbal, nu ma pasioneaza. As dori sa stiu cat dureaza celebrul meci din seara asta ca pe google nu gasesc

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1:45 că orice meci

| relian a răspuns:

Daca nu te pasioneaza, intrebi pentru ce anume? Astepti sa vina izbitu pe la tine si nu stii cand se termina meciul, sa stii daca il mai primesti sau nu? laughing

| Furnicuta000 explică (pentru relian):

Pt ca s-au strans niste indivizi sa vada meciul afara pe videoproiector si voiam sa stiu la ce ora ma culc. Mai ai si alte curiozitati?

| relian a răspuns (pentru Furnicuta000):

Nu am alte curiozitati. Voiai sa stii la ce ora sa dormi, e bun, tu stii mai bine, scuze de comentariu.

| Madaxo97 a răspuns:

Orice meci de fotbal durează 90 minute plus prelungiri dacă e cazul, plus 15 minute pauză.

| IamJoKeR a răspuns:

Pe pro tv se vede meciul

| Furnicuta000 explică (pentru IamJoKeR):

Nu am mai deschis tv ul de la Craciun

| suntserios a răspuns (pentru IamJoKeR):

Întrebare: Cât durează meciul.
Răspuns: pe ProTV.
Nice.

| IamJoKeR a răspuns:

90 de minute dureaza un meci de fotbal plus prelungiri, depinde cat se trage de timp