| pursisimpluAlex a întrebat:

Vreau sa intreb si eu pe cei care au dat testul psihologic pentru carnet de conducere. Vreau sa stiu exact intrebarile care ti le pune si vreau sa raspunda doar cei care au dat.MS

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am primit niste hartii sa trag liniute pe ele, sa aleg niste numere care nu apareau in casute si m-a intrebat studiile realizate, starea civila, varsta care o am. Am mai raspuns la intrebari de pe o foaie care mi-a dato si na... la sfarsit a spus ca dupa analizele efectuate la test sant o persoana calma fara sa ma stresez, tinand cont ca ma angajez ca sofer pe tir si am dita mai remorca in spate.

| Dariusuu a răspuns:

Nu e asa greu.

Costa 40 de lei, conta in tragerea liniutelor pe hartii.In majoritatea timpului te pune sa apesi pe pedale, dreapta stanga sus jos.
Dupa ce ai raspuns la o serie de intrebari, iti vor de rezultate-le in scurt timp.

Succes.