| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Vreau sa inventez un mesaj anti-mass-uri tampite...
Ma puteti ajuta cu idei?
fundita si voturi

Răspuns Câştigător
| heise a răspuns:

Ce aveti?! Nu va ajunge ca mii si mii de oameni primesc mesajul?! Ganditi-va si voi ca nu toate mass-urile idioate/fara folos trebuie trimise. Trimiteti-le celor care chiar au timp si sunt la fel de puierili ca voi. Altii chiar au probleme foarte grave si incerca sa faca ceva trimitand mess-uri, dar voi? Va arde sa cicaliti oamenii?! Nu intelegi ca pe multi NU-I INTERESEAZA?!
Acesta a fost un anti-mess. Daca va deranjeaza la fel de mult ca si pe mine aceste mesaje atunci trimiteti-l ca poate intr-un alt secol o sa iti dea si ei seama cati nervi ne fac cu mesajele zilnice. Va urez o zi/noapte buna!

6 răspunsuri:
| Irinna a răspuns:

Ori le spui celor care trimit sa te bage la anti-mass. ori le dai direct ignore happy

| ade2008 a răspuns:

Nu vei putea suprima obiceiurile acestea, poate doar sa le trimiti codul bunelor maniere.

| p1nk a răspuns:

"Opriti mass-urile stupide! Limitativa la mass-uri stric necesare"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multumesc inca o data tuturor celor care mi-au trimis masss-uri. Datorita voua am trecut prin multe clipe minunate cum ar fi: 1. Am citit de 170 de ori ca va fi sters contul meu de pe yahoo. 2. Am cam 30. 000 de ani de ghinion in fata mea si am murit deja de 36445544 de ori pentru ca nu am dat toate mass-urile mai departe. 3. Sunt blestemat sa nu gasesc adevarata dragoste pentru ca nu am dat restart la calc, nu m-am dat de 3 ori peste cap si nu am apasat shift de 2000000 de ori... si mama a murit cam de 482321434ori.) Da si tu mai departe si daca esti in campania anti mass-uri cretine si imbecile hai alaturi de noi... merita TRIMIS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt impotriva lor big grin le dau ignor daca vad ca nu se potolesc happy