| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa le multumesc adminiilor acestui site pentru faptul ca Nony a primit titlul de Expert TPU! Intr-adevar merita din plin. Este un om cu un simt al umorului fantastic si tot odata un bagaj de cunostinte exceptionalebig grin

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

N-ai de ce sa multumesti nimanui.Nony e expert pentru ca meritahappy.

| Barajag a răspuns:

Bravo lui si il felicit, a meritathappy

HepHap
| HepHap a răspuns:

Felicitari lui, dar tie iti recomand niste exercitii de imbogatire a vocabularului, ca ai stereotipii de limbaj. E a treia oara cand ne vorbesti de acest "simt al umorului fantastic".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari mari dintr-o inima mica de rozator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai anonimule, daca tot ti-ai aratat respectul fata de nony si harciog, nu crezi ca ai cadea mai bine in ochii lor postand cu adevaratul tau nick?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alt pupincurist