| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati.Chiar vreau ideilaughing. Azi o panar*ma m-a facut pitsi si m-a enervat.Suna aiurea, si stiu ca nu e bine ce fac, dar trebuie sa ma razbun.Neaparat,pentru ca m-a enervat prea tareangry. Vreau si eu idei ce sa ii facbig grin. Daca ma ajutati cu asta, va raman vesnic recunoscatoarebig grinbig grinbig grin.

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Salut! Incearca sa ii arati ca nu iti pasa. Incearca sa fii ironica, sa ii canti Imnul Pitzipoancelor si sa ii spui ca iti place foarte mult. Sigur, ea se va uita ca o proasta la tine si o sa taca din gura... Daca vede ca nu te enervezi, ba chiar te amuza comporamentul ei, nu o sa mai se lege de tine. Din contra, daca te enervezi, ea va intelege acest "mesaj" si va continua sa te tachineze.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa inteleg ca te razbuni pe ea pentru ca ti-a zis ca esti "piti"?
Pentru atata lucru, faci deja planuri de razbunare care iti vor solicita mai mult ca sigur timp si nervi colosali?
Las` stai tu linistit ca roata e rotunda si se invarte si fara ajutorul tauhee hee

| Bacemi a răspuns:

Crede-ma ca daca tu o ignori e cea mai buna razbunare. O sa inteleaga ca a gresit si va regreta. Aceasta e singura razbunare benefica.

| JeSa a răspuns:

Buna! cica mi-a zis odata cineva ca virgula cum RAZBUNAREA e arma PROSTULUI!, indiferenta si ignorarea cred ca ar fi doua atuuri impotriva celor mai putin/mult rau voitori!, iar TIMPUL e cel ce vindeca anumite chestii de la viata!, Bafta, pa!

| inna a răspuns:

Eu zic sa o ignori, nu merita atentie o astfel de persoana.Nu te cobori la nivelul eihee hee

| albastrel a răspuns:

Ignorarea este cea mai buna razbunarewinking

| LiLlYAnNe a răspuns:

Eu nu cred ca e o idee buna. Poti cind trece pe linga tine sa ii pui piedicahee hee. Ii poti spune ca are o insecta pe spate si sa ii inclei o guma pe spatehee hee. Poti sa te prefaci ca nu te-ai suparat pe ea si cind mergeti sa o impingi intr-o baltahee hee. Nu mai am idei dar sper ca tot ce ti-am spus sa iti fie de folos. Dar gandeste-te bine! Razbunarea nu e nici o data o cale! Eu ti-am ajutat doar ca pe TPU asta se face dar nu e bine nici tu ce vrei sa faci, nici ca eu te-am ajutat.Pa! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa bati la usa lui sa ii lasi un biletel in care sa scrie du-te prostule de aici