| andreylarentiu a întrebat:

Vreau sa ma ingras si nu stiu cum... fara raspunsuri gen "mananca mai mult" ca nu merge! exista pastile sau ceva pentru asa ceva?

3 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

@eusiatat El a zis ca vrea sa se ingrase nu sa faca masa musculara.

@andreylarentiu Exista si pastile, dar iti fac mai mult rau decat bine.Inafara de a manca nu cred ca exista alte metode laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,exista

| eusiatat_9429 a răspuns:

Exista si pastile, dar nu sunt sanatoase

Acum, desi ma poti considera nebun, o sa iti spun ca prin sport te poti ingrasa. Hai sa iti explic cum, facand exercitii multe iti creste masa musculara prin urmare te si ingrasi, partea buna este ca iti si modelezi corpulwinking, e bine sa iei si niste vitamine