| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma schimb! sad sunt genul de baiat bun si mereu ascultator sad nu supar pe nimeni! si vreau sa devin rau adica sa nu mai fiu asa sa... Ma ajutati cu ceva sfaturi cum sa ma comporth casa nu mai fiu vazuth ca un clasic

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti sufite blonde imbracate la moda

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! totul depinde de tine daca tu iti propui o schimbare la tine ai putea incerca. IN PLUS DE CE VREI SA TE SCHIMBI? doar pentru ca altii te cred ca un clasic? parerea mea este ca trebuie sa te schimbi doar daca vrei tu si daca consideri ca trebuie o schimbare nu face acest lucru doar ca vor altii. daca tu te consideri multumit de comportamentul tau nu trebuie sa te schimbi.alegerea iti apartine. succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul randlaughing...ai putea incercathinking sa nu mai fii un idiot...in al 2-lea rand trebuie sa te lasi de scris poezii poeme si carti! in al 3-lea rand cand te roaga o fata ceva poti sa zici si "nu" si in al 4-lea rand nu mai asculta de toata lumeachatterbox