| AliceAne a întrebat:

Vreau sa-mi fac mai multi amice(pe mess), dati-mi si mie va rog niste idbatting eyelashes, *(sunt fata, am 16 ani)!

Răspuns Câştigător
| Deenniissa a răspuns:

Http://www.idurimessenger.net/

2 răspunsuri:
| BombonikDolcceRaW a răspuns:

Buna...presupun ca te cheama Andreea. uite eu am doar 11 ani dar daca vrei sa ma ai in lista bine id meu este deea_blackangel4you@yahoo.com.Eu am in lista peste 100 de persoane.si mai stiu cateva id-uri badiu.alex00, gabriel_1998_1998 deea.dolcce_2012, kryoana. Funda?puppy dog eyes

| BombonikDolcceRaW a răspuns:

Buna iti dau acum deea_blackangel4you miha. ellla23 astea 2 sunt id-urile mele fotbalistu_mario deny.see2012 mada_fata_ta_dulce ana_realstyle deea_dj_love george.scorpion66 cristinalove ioanapaty2002 miha_102001 andeltk andreeastelista13 ibrahim_versatu deea.dolcce_2012 FundA?puppy dog eyes