| Alenoi a întrebat:

Vreau sa-mi fac un id nou de messenger si nu prea am idei, m-ati putea ajuta?! Numele meu este Alexandra! Astept raspuns! Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| dyannee a răspuns:

Alec_sutza
alexa.frumushik
aly.aly
alexandra.nimeni.alta(sau bara jos[_] daca vrei in loc de punct)
ale_alexynn@
dragutza.aly
Daca vrei mai schimbi :p
P. S.:Nu vreau sa ma laud, dar cand e vorba de un ID nou sau de ceva nume, descrieri, ma pricep destul de bine!happybig grin
Numai bine! big hug

| vyvy a răspuns:

Alexa_scumpyk

ale_printzesa_tah

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, iti dau eu o idee:alex_super_girl2010 sau alex_best_friends2010 sau alex_crazy_girl, nu sunt prea grozave id-urile, dar sper sa-ti placa